Korčuľovanie i plávanie je počas prázdnin v Prievidzi za symbolickú sumu

27.12.2023 | Trenčiansky kraj | Autor: A.Moštková

Ilustračné foto. Archív TASSR.

Prievidza 26. decembra (TASR) - Samospráva Prievidze pripravila počas decembra i vianočných prázdnin dve akcie pre športujúcu verejnosť. Za symbolickú sumu môžu využiť korčuľovanie na zimnom štadióne, znížené vstupné majú i na mestskú plaváreň.

"Mesto sa snažilo obyvateľom vynahradiť aj to, že nemáme verejné korčuľovanie na námestí a priblížili sme im a zlacnili pre nich dve športoviská - zimný štadión a plaváreň," uviedla primátorka Katarína Macháčková.

Služby na zimnom štadióne budú môcť obyvatelia podľa nej využiť za jedno euro počas vianočných prázdnin, na mestskej plavárni za 1,50 eura do konca decembra, a to počas hodín, ktoré sú na to určené.

Presný rozpis korčuľovania nájdu obyvatelia na stránke Technických služieb mesta Prievidza i na webe mesta. Rozšírenie zľavneného vstupného i na ďalšie zimné mesiace mesto podľa primátorky vyhodnotí podľa záujmu a zváži. "Budeme sa snažiť hľadať v prevádzke priestor, aby sme mohli služby poskytovať v tých podmienkach ako v decembri," dodala Macháčková.

 

Klientská zóna

U nás sa dejú veci

U nás sa dejú veci

24. – 26. mája - Svätourbanské zoborské slávnosti

Nitra, priestranstvo pri penzióne Artin

24. – 26. mája - Šaffova ostroha

prehliadka sólistov tanečníkov v ľudovom tanci Dlhé Klčovo

25. – 26. mája - Rytiersky festival Rotenstein

Častá, hrad Červený Kameň