Verejná plaváreň v Petržalke otvorí v sobotu opäť svoje brány

pred 4 dňami | Bratislavský kraj | Autor: TASR

V bratislavskej Petržalke otvorili v utorok 23. augusta 2016 prvú verejnú krytú plaváreň. Na snímke interiér plavárne. FOTO TASR – Dano Veselský.

Bratislava 5. augusta (TASR) - Verejná krytá plaváreň v bratislavskej Petržalke otvorí po 24 dňoch opäť svoje brány pre verejnosť. Stane sa tak v sobotu (6. 8.). Regionálny úrad verejného zdravotníctva (RÚVZ) Bratislava potvrdil vyhovujúcu kvalitu vody v bazénoch. Mestská časť o tom informuje na sociálnej sieti. Samospráva sa zároveň ospravedlnila za dočasnú nedostupnosť verejného športového zariadenia, o ktorej rozhodlo jej bývalé vedenie.

Niekdajší konateľ spoločnosti Športové zariadenia Petržalky, pod ktorú plaváreň spadá, rozhodol pred svojím odchodom okrem iného o celozávodnej dovolenke zamestnancov, ale aj vypustení bazénov. Zistené však boli aj ďalšie dlhšie neriešené nedostatky a problémy.

"S tímom nového konateľa sme čas využili na viaceré pozitívne zmeny. Za všetky spomenieme spojazdnenie toboganu a ďalšieho vybavenia, vyčistenie vzduchotechniky a odstránenie hrdze či zaplátanie deravých bazénov," približuje mestská časť.

Na pláne do budúcnosti je tiež napríklad rozšírenie služieb, zlepšenie prístupu zamestnancov k návštevníkom, ale aj úprava cenníka. Petržalská plaváreň je otvorená každý deň vrátane víkendov, sviatkov a dní pracovného pokoja.

 

Klientská zóna

U nás sa dejú veci

U nás sa dejú veci

12. - 13. august- Festival Hraného amatérskeho humoru - HAH 2022

32. ročník multižánrového festivalu. Dolná Strehová

13. august - Deň obce Kamenica

Kamenica, okres Sabinov

14. august - Ľanová nedeľa

Martin, Múzeum slovenskej dediny