lamačský Zdravbeh prilákal fanúškov behu
 Športovo-spoločenské popoludnie pre všetky vekové kategórie.

01.05.2018 | Bratislavský kraj | Autor: E.Mader

V bratislavskom Lamači sa v utorok dali do behu malé deti i tí s piatimi či šiestimi krížikmi na chrbte. Už tradične sa na 1. mája konal lamačský Zdravbeh, športovo-spoločenské popoludnie pre všetky vekové kategórie.

Na štart tratí v dĺžke od 120 m až 5 km, ktoré viedli v okolí Malokarpatského námestia, areálu základnej školy a ulicami mestskej časti, sa postavilo celkovo 124 bežcov. Rozdelení boli podľa kategórií - od trojročných detí až po seniorov nad 60 rokov. "Teší ma veľký záujem detí, trochu mrzí, naopak, to, že v kategórii 16 až 18 rokov sa nikto neprihlásil. Verím, že je to však iba pre tento rok," bilancoval po podujatí starosta Lamača Peter Šramko.

 

            

FOTO: V bratislavskom Lamači sa v utorok 1. mája 2018 dali do behu malé deti i tí s piatimi či šiestimi krížikmi na chrbte. Už tradične sa na 1. mája konal lamačský Zdravbeh, športovo-spoločenské popoludnie pre všetky vekové kategórie. FOTO TASR - Erik Mader.

Okrem víťazov v jednotlivých kategóriách organizátori špeciálne ocenili aj najzamilovanejšiu bežeckú dvojicu a tiež pretekára, ktorý odbehol trať v dĺžke 3,75 km naboso.

Klientská zóna

U nás sa dejú veci

U nás sa dejú veci

19. apríla - Slávnostné uvedenie Zámockej Medoviny

Smolenický zámok

20. apríla - Otvorenie letnej turistickej sezóny na hornej Nitre

Bojnice

20. – 21. apríla - Bratislavské mestské dni

Bratislava