Pre futbalový zápas Slovensko-Ukrajina prijíma Trnava opatrenia
Budú dopravné obmedzenia a zákaz predaja alkoholu v okolí miesta zápasu.

14.11.2018 | Trnavský kraj | Autor: D.Ondrušková

 V súvislosti s konaním futbalového zápasu Ligy národov medzi reprezentačnými mužstvami Slovenska a Ukrajiny v piatok 16. novembra na Štadióne Antona Malatinského – City Arene budú v Trnave dopravné obmedzenia a zákaz predaja alkoholu v okolí miesta zápasu. Mesto o tom informovalo na svojom webe.

Polícia z dôvodu zabezpečenia verejného poriadku uzatvorí 16. novembra od 17.00 h do približne 23.00 h, pred a počas medzinárodného futbalového zápasu, Kollárovu ulicu vedúcu od železničnej stanice po štadión, a to na úseku od križovatky ulíc Kollárova – Rázusova po križovatku Kollárovej s vjazdom do podzemných garáží City Areny.

Od 12.00 h do 24.00 h bude zakázaný predaj, podávanie alebo požívanie alkoholických nápojov s obsahom alkoholu vyšším ako 4,1 objemových percent v zariadeniach spoločného stravovania a v predajniach potravín alebo na iných verejne prístupných miestach nachadzajúcich sa v Trnave na uliciach v okolí štadióna, ale aj v centre mesta, vrátane Trojičného námestia a Námestia SNP, Františkánskej, Štefánikovej, Hlbokej a Spartakovskej ulice a sídliska Podjavorinská. Zákaz platí aj pre priestory futbalového štadióna a nákupné centrum City Arena.
 

Klientská zóna

U nás sa dejú veci

U nás sa dejú veci

21. júna - 23. jún Šarišské slávnosti piesní a tancov

Raslavice, prírodný amfiteáter

22. júna Na svätého Jána

Martin, SNM-Múzeum slovenskej dediny

21. – 23. jún Dni Petržalky

Dostihová dráha, areál, Starohájska 29