Trenčianska radnica spustila registráciu predajcov na septembrový jarmok

03.04.2024 | Bratislavský kraj | Autor: M.Podmaník

Ilustračné foto. Archív TASR.

Trenčín 3. apríla (TASR) - Trenčianska radnica spustila registráciu predajcov na septembrový (6. - 8. 9.) jarmok, ktorý bude súčasťou festivalu Pri trenčianskej bráne. Informovala o tom trenčianska hovorkyňa Erika Ságová.

Záujemcovia o predaj sa môžu prihlásiť prostredníctvom webu trencin.sk. Viac informácií o prihlásení získajú na stránke Jarmoky v Trenčíne. Jarmok bude na Mierovom námestí a bude orientovaný najmä na predaj občerstvenia, remeselných a ľudovoumeleckých výrobkov z dreva, kože, keramiky, skla, drôtených výrobkov, domácich potravín, syrov, koláčov a podobne.

"Uzávierka prihlášok je 1. júla. Predajcov prosíme o nahratie všetkých požadovaných dokumentov, bez nich totiž nevieme vystaviť povolenie na predaj," uviedla hovorkyňa.

Približne do 14 dní od uzávierky prihlášok pošle mesto e-mail o prijatí alebo neprijatí na jarmok. Vzhľadom na charakter a zameranie jarmoku si mesto ako organizátor vyhradzuje právo výberu predajcov. Termín podania prihlášky nie je určujúci pre udelenie miesta.

 

Klientská zóna

U nás sa dejú veci

U nás sa dejú veci

12. apríla - Senické zlaté jabĺčko

Slávnostné vyhodnotenie a otvorenie výstavy 11. ročníka výtvarnej výstavy Senica

13. apríla - Vítanie žeriavov v Sennom

CHVÚ Senianske rybníky

13. apríla - Súťaž furmanov s ťažnými koňmi

Spišský Hrušov