Prievidza chce zrekonštruovať ľadovú plochu na zimnom štadióne

19.02.2024 | Trenčiansky kraj | Autor: A.Moštková

Ilustračné foto. Archív TASR.

Prievidza 19. februára (TASR) - Mesto Prievidza plánuje zrekonštruovať ľadovú plochu na zimnom štadióne. Dodávateľa projektovej dokumentácie hľadá cez verejnú súťaž, o financie na zabezpečenie prác sa chce uchádzať z Fondu na podporu športu.

Projektová dokumentácia sa bude týkať rekonštrukcie technológie a stavebných prác, spresnila samospráva vo oznámení vo vestníku verejného obstarávania. "Rozsah rekonštrukcie technologického zariadenia sa týka potrubných rozvodov v podlahe ľadovej plochy, technologickom kanáli, rozvodov vedúcich do strojovne chladenia a ich napojenia na existujúcu technológiu v päte strojovne chladenia," ozrejmila radnica. Rekonštrukciu samotnej technológie v strojovni chladenia zabezpečilo mesto podľa nej v roku 2010.

"Návrh rekonštrukcie bude zahŕňať odstránenie existujúcich podlahových vrstiev celej ľadovej plochy a s tým súvisiace nevyhnutné úpravy jej okolia. Projektová dokumentácia bude riešiť návrh novej skladby podlahy ľadovej plochy," doplnila samospráva.

Predpokladané náklady na projektovú dokumentáciu podľa nej mesto určí z doručených ponúk uchádzačov, do úvahy bude brať ponúknutú cenu bez dane z pridanej hodnoty.

Úspešný uchádzač by mal projektové práce dokončiť najneskôr do 70 dní po nadobudnutí účinnosti zmluvy o dielo.

 

Klientská zóna

U nás sa dejú veci

U nás sa dejú veci

19. júla - Huncokárske slávnosti Modra

areál mestskej vily a Penzión Huncokár, Piesok

20. júla - Dni Štefánika

4. ročník Medzinárodného pochodu k pocte Milana Rastislava Štefánika Brezová pod Bradlom

21. júla - Turčianska harmonika

Martin, SNM-Múzeum slovenskej dediny