Bratislavský Ružinov hľadá opäť svoje osobnosti
Návrhy na ocenenie môžu predkladať obyvatelia i organizácie.

18.07.2018 | Bratislavský kraj | Autor: TASR

Bratislavský Ružinov opäť hľadá svoje osobnosti. Samospráva preto vyzýva na nominovanie tých, ktorí prispeli k lepšiemu životu v mestskej časti alebo ju významne reprezentovali na Slovensku či v zahraničí. Podávať návrhy na verejné ocenenie je možné do 17. augusta.

"Ocenení môžu byť občania, ktorí svojou činnosťou prispeli k rozvoju mestskej časti, k zlepšeniu života jej obyvateľov alebo dosiahli vynikajúce výsledky v niektorej z oblastí ľudskej činnosti," uvádza mestská časť na svojej webovej stránke.

Návrhy na ocenenie môžu predkladať samotní obyvatelia, ale tiež občianske združenia, organizácie, nadácie, združenia, fondy či verejnoprávne inštitúcie pôsobiace na území mestskej časti. Podmienkou je vyplniť prihlasovací formulár, ktorý je zverejnený na webovej stránke.

Ten treba následne poslať elektronicky na e-mailovú adresu janka.lukacova@ruzinov.sk alebo poštou na adresu odboru školstva, kultúry a športu ružinovského miestneho úradu na Mierovej ulici. Súčasťou formulára je aj životopis nominovaného a základné kontaktné údaje navrhovateľa i navrhovaného.
 

Klientská zóna

U nás sa dejú veci

U nás sa dejú veci

1.decembra - Trh regionálnych výrobcov

Odovzdávanie certifikátov Regionálny produkt Horehronie, Brezno

1. decembra - Vianoce v čipke

Vernisáž výstavy Trebišov

1. decembra - Krása slovenského ľudového odevu

Vernisáž výstavy Považská Bystrica