Mesto Bratislava spustilo viaceré opravy ciest
Predpokladané ukončenie prác je 31. mája.

22.04.2020 | Bratislavský kraj | Autor: J.Gruchalák

Mesto Bratislava využíva aktuálnu situáciu okolo nového koronavírusu, pre ktorú sa pohybuje v uliciach hlavného mesta v posledných týždňoch menej ľudí, na viaceré rekonštrukcie komunikácií. Tie spustilo v uplynulých dňoch.

Magistrát na sociálnej sieti informuje, že od utorka 14. apríla pokračuje oprava Drotárskej cesty. "Práce sú zamerané aj na opravu priľahlých chodníkov medzi Búdkovou a ulicou Na Hrebienku. Predpokladaný termín úplného ukončenia stavebných prác na Drotárskej ceste je 10. mája," spresnila samospráva,

Od piatka 17. apríla do piatka 24. apríla obnovujú aj Rybničnú ulicu v úseku od križovatky pri ulici Nad Válkom až po Rybničnú 49. Doprava je od kruhového objazdu v smere z Vajnôr možná cez ulice Pri Starom letisku, Dopravnú a ulicu Pri Šajbách. Premávka je usmernená prenosným dopravným značením.

"Od pondelka 20. apríla opravujeme Jiráskovú ulicu v Petržalke v úseku od Švabinského ulice po Ševčenkovu ulicu," informuje magistrát s tým, že tam opraví povrchy štyroch jazdných pruhov a priľahlých chodníkov. Predpokladané ukončenie prác je 31. mája.
 

Klientská zóna

U nás sa dejú veci

U nás sa dejú veci

26. júla - Novohradský folklórny festival

Fiľakovo, hradné nádvorie

27. júla - Dolnoliptovské folklórne slávnosti

Lúčky, amfiteáter

27. – 28. júla - Folklórne slávnosti pod Kráľovou hoľou

Liptovská Teplička