V Dúbravke aj tento rok Bratislavský cross
Účastníkov privítajú druhú októbrovú sobotu.

04.10.2019 | Bratislavský kraj | Autor: E.Maderr

Jubilejný 20. ročník Bratislavského crossu odštartujú v sobotu 12. októbra predpoludním, bežať sa bude v lesnom teréne nad kúpaliskom Rosnička v Dúbravke. Informuje o tom Správa telovýchovných a rekreačných zariadení (STaRZ) hlavného mesta SR Bratislavy.

"Na tratiach od 500 metrov do 6,5 km budú súťažiť všetky vekové kategórie od detí predškolského veku po veteránov. Štart a cieľ je na kúpalisku Rosnička," uviedla Zuzana Zúbeková z útvaru marketingu a športu STaRZ.

Prví pretekári vybehnú o 10.00 h, štart hlavnej kategórie je v programe o 12.45 h. Pretekári štartujú po dvoch v 15-sekundových intervaloch.

Prihlásiť sa je možné prostredníctvom webu STaRZ, ale i osobne, v deň podujatia, najneskôr hodinu pred štartom svojej kategórie.

Klientská zóna

U nás sa dejú veci

U nás sa dejú veci

18. apríla - Ekumenický pašiový sprievod

tradičné veľkonočné podujatie v Košiciach

19. – 20. apríla - Veľkonočný remeselný jarmok

Banská Štiavnica, Námestie sv. Trojice

21. apríla - Palócka Veľká noc

Fiľakovo, Fiľakovský hrad