V areáli výstaviska vznikol nový Relax Park Agrokomplex
Rozloha Relax Parku je vyše 2000 štvorcových metrov, jeho súčasťou je aj asfaltová športová trať dlhá viac ako dva kilometre. 

18.08.2019 | Nitriansky kraj | Autor: D. Švelková

V areáli nitrianskeho výstaviska vznikol nový Relax Park Agrokomplex. Nachádza sa v parkovej časti areálu v okolí jazier a trávnatých plôch. 
      Na brehu jazera vznikla pláž s jemným pieskom, ktorý pochádza zo Záhoria. „Kúpanie sa v jazere nie je možné, pláž bude zatiaľ slúžiť na slnenie sa a športy. Súčasťou areálu sú ihriská na plážový futbal, volejbal a petang. Nechýba stolný tenis, detské ihrisko a asfaltová dráha na bicyklovanie, korčuľovanie či kolobežkovanie,“ uviedol riaditeľ agrokomplexu Národného výstaviska Nitra Branislav Borsuk. Výhodou relaxačného parku je podľa jeho slov bezpečnosť, pretože v areáli nejazdia žiadne autá.
      Športuchtivým obyvateľom i návštevníkom Nitry otvára výstavisko svoje brány prvýkrát v histórii. „Chceme sprístupniť agrokomplex verejnosti. Bola by veľká škoda nevyužiť veľký potenciál, ktorý svojou rozlohou a prírodným prostredím v centre mesta výstavisko ponúka,“ skonštatoval riaditeľ výstaviska.
      Relax Park Agrokomplex bude otvorený počas výstav a počas rodinných víkendov, ktoré sa budú pravidelne organizovať dvakrát do mesiaca až do októbra v závislosti od počasia. Športovú zónu si budú môcť v budúcnosti prenajať aj firmy, školské zariadenia, športové kluby alebo detské denné tábory, priblížil zámery výstaviska Borsuk.

Klientská zóna

U nás sa dejú veci

U nás sa dejú veci